Szauna üzemeltető képzés

Nincsenek események.

AquaLand

okt. 03
Szaunázás Ráckevén
2300 Ráckeve, Strand utca 4

Virgácsmester képzés

Nincsenek események.

Hertelend

szept. 26
szept. 27
Magyarhertelend - Szauna szombat
7394 Magyarhertelend Bokréta 1/a

Oxigén Wellness

szept. 23
Gyümölcsös bódulat Szauna est
Oxygen Wellness Fáy utcai Központ
szept. 30
Őszköszöntő Szauna Est
Oxygen Wellness Fáy utcai Központ

Sauna Team Debrecen

szept. 26
Egzotikus Szauna Est
Nagyerdei park 1., Debrecen, 4032
Üdv, Vendég
Magyar Országos Szauna Bajnokság

TÉMA: Tapasztalatok, kérdések, ötletek

Tapasztalatok, kérdések, ötletek 2012 nov. 29 10:23 #1295

• lezo
  • lezo profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
  • Köszönetek száma: 8
Már a III. fordulónál járunk az éves versenyben.

Biztos vannak már a fejetekben kérdések akár tapasztalatok. Ne legyetek restek, írjátok le, hogy a pozitív, vagy a negatív véleményeket is meg tudjuk beszélni.

A verseny zsűrije a közönség, és épp ezért kíváncsiak vagyunk az ötleteitekre!
Utolsó szerkesztés: 2012 nov. 29 10:26 Beküldte lezo. Indoklás: Címcsere
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Tapasztalatok, kérdések, ötletek 2013 febr. 17 18:44 #1328

• Mehi
  • Mehi profilkép
  • TÁVOL
  • Új hozzászóló
  • Köszönetek száma: 1
Egy, a hertelendi versenyen járt barátnőm gondolatai. Remélem hogy jó helyre kerül:

" Több apró probléma volt. Egyrészt magukat elkötelezett szaunázást hirdetőknek, a szaunamestereknek jó példával kellett volna élenjárni. Több mesternek ezt nem sikerült megvalósítani azzal hogy fürdőruhában voltak a program alatt! Volt egy mester, akinél a vendég dobozos üdítőt vitt be magával a programra, nem lehetett volna szólni?
A fürdő részéről a tájékoztatás nulla volt!!! Egyszerűen minden vendéget betereltek a fürdőruhás területre, az „egészséges”- textilmentes oldal mintha ott se lett volna. Azt sem értem miért kell az egyik oldalon sötétnek lenni ezzel is szinte átterelve a vendégeket ! A pihenőhelyek pedig a fürdőruhás oldalon jéghideg volt, ellenben a másik oldal kandallós pihenője csillagos ötös! Azt sem értem miért nem tudták a szaunarészben a padlón a vizet néha felszedni! Azt tudom hogy a techika elromolhat, de a verseny szervezőit próbálták ezért néhányan hibáztatni. Nem feltételezek részrehajlást, de meglepett hogy a rendezvénynek helyt adó mestereknél nem volt technikai gond, más versenyzőknél igen. Igaz a véletlen kiszámíthatatlan. Az is fura számomra hogy 2013-ban egy fürdőben nincs 1, azaz 1 dabab működőképes nyomtató, igy a programkiírás elég sokat csúszott. (Nem várnám el a szerevezőktől hogy nyomtatót is vigyenek magukkal! J )
Én a szervezőkkel elégedett voltam, a legtöbb információm tőlük származott a két fiútól és 2 hölgytől. e vendégtársaimmal a legkevésbé sem vagyok elégedet. Türelmetlenség a tömeg alapja és tudom hogy egy 15-20 fős szaunába nem lehet 30-an bemenni, bár tényleg nem értettem pár embert. Egymással neveletlenség, tülekedés, az „én voltam itt előbb elv…”.
És még valami ami leginkább felháborított. A barátnőmmel ketten nőként voltam lenn és nőként nem értem, nem értjük hogy ha már van textilmentes terület, oda miért mehet be a textiles, erre a fürdő részéről egyszer se figyeltek, a fürdőruhások meg jöttek kukkolni…. Ejnye! És ha már a fürdőruhás területen nem lehetett elérni hogy mindenki korrektül, textilmentesen szaunázzon, akkor a textilmentes részen, ahol mindenkinek úgy kell lenni, végképp szólni kellett volna a mesternek a fürdőruhás vendégre!”

Válasz: Tapasztalatok, kérdések, ötletek 2013 febr. 18 13:32 #1329

• hertelend01
  • hertelend01 profilkép
  • TÁVOL
  • Új hozzászóló
Kedves Klubtagok,

Néhány sorban reagálnánk mi is a felmerült problémákkal, észrevételekkel kapcsolatban.
Először is, mint vendéglátók, igyekeztünk minden igényt kiszolgálni, sokat fáradoztunk azon, hogy mindenki jól érezze magát.Sajnos a technika ördöge több helyen megviccelt bennünket, illetve Murphy összes törvénye működött. A fürdőben több nyomtató is van, hihetetlen, de egyszerre adta meg magát az összes. A hiba helyreállításáig, kézzel írott program tájékoztatta a vendégeket a felöntésekről.
Mivel a programok fürdőruha mentesek voltak, így elkerülhetetlen volt a két tábor találkozása, ennyi szaunázni vágyó mellett lehetetlen vállalkozás volt a teljes elkülönítés. A fürdőruhás vendégek nem panaszkodtak, hogy az ő oldalukon naturista vendégekkel találkoztak, inkább igyekeztek példát venni, és kipróbálni a valódi szaunázást. A bajnokság ideje alatt, 220 fő szaunázott, hiszünk abban, hogy élményekben gazdagon távoztak. Ez a magas létszám okozta a zuhanyzók előtti víz összegyűlését( a testükről lefolyó víz okozta), mely még a gyakori feltörlés mellett is megmaradt.
A naturista oldali megvilágítása tudatosan gyengébb, azon okból, hogy a vendégek intim zónája tiszteletben maradjon.
A pihenőhelyiségek szándékosan hűvösebbek, hogy a szaunázástól felhevült testű vendégek, a 22 fokos pihenőben, fokozatosan lehűthessék magukat.
Mestereink védelmében el kell mondanunk, hogy az ő felöntéseik alatt sem működött a technika a tökéletesen.
Bízunk abban, hogy az apróbb kellemetlenségek ellenére, mindenki jól érezte magát.
Jövőre ugyanitt!

Válasz: Tapasztalatok, kérdések, ötletek 2013 febr. 18 14:10 #1330

• Mehi
  • Mehi profilkép
  • TÁVOL
  • Új hozzászóló
  • Köszönetek száma: 1
Nagyon szépen köszönöm a választ!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hertelend01

Válasz: Tapasztalatok, kérdések, ötletek 2013 febr. 22 13:46 #1334

• Rodrigez
  • Rodrigez profilkép
  • TÁVOL
  • Új hozzászóló
  • Köszönetek száma: 3
Én az esztergomi versenyen vettem részt, mint vendég. Úgy érzem, hogy ott gond nélkül működött a recepción való regisztrálás. Mivel rengeteg felöntés van, ráadásul párhuzamosan is, úgy gondolom, hogy mindenki bejuthat így a szeánszokra tülekedés, lökdösődés nélkül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: timi

Válasz: Tapasztalatok, kérdések, ötletek 2013 febr. 23 15:43 #1337

• Jade
  • Jade profilkép
  • TÁVOL
  • Profi fórumozó
  • Köszönetek száma: 2
Igen, de annak is megvolt a hátulütője. Sokan előre feliratkoztak a felöntésekre, aztán egyszerűen be se mentek mégis fenntartva 5, néha 10 helyet. Ezután szerencsétlen szaunamesternek úgy kellett lasszóval fogni a vendégeket.
Viszont erre a kérdésre megoldásokat javasolhatnátok mint vendégek, hátha egyszer mindenkinek tökéletes megoldást találhatunk :)

Támogatóink és partnereink

harviasaunabauSaunaBoulevardszaunabolt 150vitaversa